Akademia Rolowania ruszyła! Pierwsze 4 programy uczące technik najlepszego automasażu oddajemy w Wasze ręce. Cieszymy się, że będziesz ćwiczyć z Karoliną. Dołącz do pierwszej w Polsce Akademii rolowania i naucz się, jak samodzielnie masować swoje ciało.

Akademia Rolowania to obszerny i unikatowy zbiór programów instruktażowych o automasażu. W zależności od Twoich potrzeb i dolegliwości lekcje zawarte w poszczególnych programach pomogą Ci w realny sposób poprawić Twoje zdrowie i zadbać o dobre samopoczucie.

Każda sekcja Akademii Rolowania została dopasowana do konkretnych potrzeb i/lub dolegliwości. Składa się ze wstępu, lekcji rolowania poszczególnych partii ciała w konkretnych pozycjach oraz całej - około 40-minutowej - sesji rolowania.

Co zyskujesz dzięki programom
 • znajomość zasad rolowania w praktyce
 • różnorodne programy dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • unikatowe zestawy ćwiczeń i technik rolowania
 • specjalistyczne tipy oparte na anatomii powięzi i podejściu terapeutycznym
 • wskazówki, jak zapobiegać lub walczyć z dolegliwościami
 • szczegółowe, ale przystępne lekcje i język dopasowany do każdego
 • dodatkowe pełne sesje rolowania (40 minut)
 • dożywotni dostęp
 • gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy
 • 100-procentową umiejętność wykorzystania naszych produktów
Co daje Ci poprawne rolowanie?
 • lepsze funkcjonowanie Twojego ciała
 • rozluźnienie i regenerację
 • prewencję przed urazami
 • zmniejszenie dolegliwości
 • redukcję stresu
 • poprawę samopoczucia, serio!

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś, czego nie da Ci żaden inny kurs w kraju, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

O PROWADZĄCEJ

Karolina Dachowska trener BLACKROLL
KAROLINA DACHOWSKA

Międzynarodowa Master Trainer BLACKROLL®, wykładowca BLACKROLL® Education i pierwsza w Polsce Advanced Fascial Fitness Trainer. Współwłaścicielka warszawskiej kliniki Fizjo4life oferującej holistyczne podejście do terapii i treningu. Pomysłodawczyni i współtwórczyni programu edukacyjnego BLACKROLL® Education w tym sztandarowego szkolenia BLACKROLL® Trainer. Twórca autorskiego programu rolowania w treningu indywidualnym i grupowym. Założycielka BLACKROLL® w Polsce. Od lat związana ze sportem i aktywnością fizyczną. Była zawodową koszykarką polskiej ekstraklasy kobiet.

Bazując na całej swojej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu oraz potrzebach i udogodnieniach współczesnego świata, Karolina postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy lekcje rolowania chcą mieć na wyciągnięcie ręki w zaciszu własnego domu i w nieograniczonym zakresie.

FORMUŁA I PROGRAMY

Akademia Rolowania ma formułę 100% online. Wszystkie lekcje video są starannie opracowane i zrealizowane tak, by dać Wam maximum przyjemności z procesu uczenia.

Zapisując się na kurs, otrzymasz natychmiastowy dostęp do wybranych lekcji i możesz oglądać je dożywotnio na własnych warunkach, dowolnych urządzeniach, w tym mobilnych.

CO DOSTAJESZ W POSZCZEGÓLNYCH PROGRAMACH ?

PROGRAM 1
REGENERATION UPPER BODY

W programie REGENERATION UPPER BODY znajdziesz zestaw kompleksowych technik i metod rolowania z wykorzystaniem klasycznej rolki na górne partie ciała takie jak plecy, ramiona, czy klatka piersiowa.

Kup teraz

PROGRAM 2
REGENERATION LOWER BODY

W programie REGENERATION LOWER BODY znajdziesz zestaw kompleksowych technik i metod rolowania z wykorzystaniem klasycznej rolki na dolne partie ciała takie jak łydka, uda czy pośladek. Radzimy, jak skutecznie się rolować w 6 filmach instruktażowych.

Kup teraz

PROGRAM 3
HAPPY FEET

W programach do systematycznego rolowania stóp znajdziesz sposoby na powstawanie popularnych schorzeń, takich jak hallux valgus czy ostroga piętowa. Wiedza zaczerpnięta z programu pozwoli Ci na bardziej elastyczny i ergonomiczny chód.

Kup teraz

PROGRAM 4
RUNNER

W programie RUNNER znajdziesz zestaw kompleksowych technik i metod rolowania niezbędnych w prewencji przeciążeń i urazów pojawiających się w treningu biegacza. Program został przygotowany w oparciu o wykorzystanie sprzętu rekomendowanego dla osób biegających, czyli: rolki SLIM, MINI, BALL 8 cm i BLOCK tworzących razem zestaw.

Kup teraz

PROGRAM 5
OFFIT

Program ten w kilku prostych krokach naucza, jak w szybki i skuteczny sposób radzić sobie z bólem kręgosłupa, karku czy nóg, powstałymi wskutek niewłaściwej pozycji pracy, postawy ciała przy komputerze, zmęczenia, nadmiaru stresu i zbyt małej ilości ruchu. Pokażemy, jak zarówno w otoczeniu biura, jak i domowego zacisza, wykonać ćwiczenia zmniejszające uczucie sztywności i dyskomfort bólowy, jednocześnie polepszając prawidłowe funkcjonowanie ciała.

Kup teraz