Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Poczytaj o Cookies

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Rolka BLACKROLL® przyjacielem każdej kobiety!

Roller do masażu to obowiązkowy przyrząd, który każda trenująca kobieta powinna mieć na swoim wyposażeniu. Rollowanie to obowiązkowy element każdego treningu, dzięki niemu dbasz o prawidłowe funkcjonowanie swojego ciała, o dobrą kondycję. Regeneracja po treningu z użyciem wałka do masażu pozwala zapobiegać kontuzjom powstałym wskutek zmęczenia czy przetrenowania.

Co każda kobieta powinna wiedzieć o zaletach przyrządów Blackroll? Pomagają skutecznie walczyć z niechcianym cellulitem! W jaki sposób?

Rolowanie poprawia krążenie krwi i przyspiesza procesy metabolizmu toksyn, w tym także cellulitu. Rolując się rozbijasz tkankę tłuszczową oraz pobudzasz produkcję kolagenu. Dzięki temu ciało nabiera jędrności. Dodatkowo, masaż rolkami doskonale rozluźnia swoje ciało, niweluje skutki stresu, pomaga zrelaksować i wyciszyć organizm przed snem. Rollery Blackroll stanowią doskonałe uzupełnienie domowego SPA każdej kobiety.
Wałek do automasażu stanowi również świetną alternatywę dla jogi czy stretchingu. Jeżeli dotychczasowe ćwiczenia rozciągające nie przynosiły efektów, warto skorzystać z przyrządów Blackroll. Pomagają one zmniejszyć napięcie mięśniowe, zwiększyć ich elastyczność i prawidłowe nawodnienie. To sprawi, że ciało będzie bardziej rozciągnięte, co szczególnie docenią kobiety, które trenują regularnie. Zniwelowanie napięcia mięśniowego pozwoli wykonać ruch swobodniej, zwiększy jego zakres przez co łatwiej i dokładniej można będzie wykonać określone ćwiczenia. Regularne rolowanie polepsza mobilność i gibkość, pozwala dbać o prawidłową postawę ciała i zapewnia lepsze efekty treningu bez zakwasów i obolałych mięśni.