Wojciech Herra

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Wojciech Herra

Psycholog - specjalista z zakresu psychologii mistrzostwa. Zajmuje się poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych. Od 2001 roku współpracuje z drużynami piłki ręcznej, koszykówki i piłki nożnej. Regularnie prowadzi warsztaty dla trenerów z zakresu motywacji w sporcie oraz budowania efektywnych zespołów jak również zarządzania emocjami w sporcie. Współpracuje z biegaczami, kolarzami i triathlonistami. Od zawsze uprawiał sport. Były zawodnik piłki ręcznej. Na koncie ma szereg startów w biegach średniodystansowych i maratonach oraz w zawodach triathlonowych.


Jest jednym z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Prowadząc wystąpienia w niezwykły sposób pokazuje przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu. Hasło „Przenosimy to co najlepsze, ze sportu do biznesu, z biznesu do sportu” jest nie tylko modnym „claimem reklamowym”, ale przede wszystkim główną osią komunikacji podczas wystąpień. Wiele lat poświęconych zgłębianiu zasad mistrzostwa, sprawia, że jego wystąpienia są nie tylko inspirującymi wydarzeniami, ale przede wszystkim przepełnionymi praktycznymi narzędziami sesjami rozwojowymi.
Wojciech jest jednak przede wszystkim sprzedawcą. Jak sam twierdzi, jeśli jest coś co naprawdę lubi robić to tym czymś jest sprzedaż. Uwielbia podejmować decyzję, że „ta i ta firma będzie jego Klientem”, a następnie przeprowadzić cały proces sprzedaży od zdefiniowania osób decyzyjnych, przez dotarcie i umówienie spotkania z kluczowym decydentem, przez przeprowadzenie serii rozmów handlowych, aż po negocjacje i podpisanie kontraktu. Adrenalina związana ze ściganiem się z konkurencją napędza go do działania.PROWADZI KURSY
 • Roczne szkolenie
  16 weekendowych zjazdów
  Certyfikat potwierdzający ukończenie całości kursu
  ul. Jagiellońska 4 Warszawa
  Wartościowy skrypt

  Na każdym z naszych szkoleń otrzymasz bogaty, wartościowy, pełen zdjęć przykładowych ćwiczeń , opracowany przez nas na podstawie szerokiej bibliografii skrypt.

  Bogaty pakiet prezentów i zniżek

  Na każdym z naszych szkoleń dostaniesz :

  - Prezent w postaci jednego
  z produktów BLACKROLL®
  - Zniżkę na produkty BLACKROLL®
  - Zniżkę na obiad w restauracji BAZAR w okolicach naszego Studio
  - Bogaty poczęstunek, kawę, herbatę
  Tytuł trenera medycznego

  Więcej o akredytacji REPs Polska przeczytasz tutaj

  9 584,00 zł

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami, poradami.

Zyskaj dostęp do dodatkowej wiedzy o rolowaniu.