Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Informacje o Blackroll

Ostatnio coraz większą popularność zyskuje produkt o nazwie Blackroll, postanowiliśmy więc przyjrzeć się czym jest, jakie są jego funkcje i efekty działania

Blackroll to uniwersalne przyrządy do automasażu, łagodzenia napięcia i prewencji przed kontuzjami, które zmienią oblicze tradycyjnego treningu. Dopasowane indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego użytkownika zwiększają wydajność organizmu, przyspieszają jego regenerację, a także poprawiają ogóle samopoczucie. Dedykowany nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale wszystkim osobom zmagającym się z bólami przemęczeniowymi.

Blackroll oferuje ludziom w każdym wieku i o każdym poziomie sportowym możliwość polepszenia gibkości ciała, balansu, motoryki oraz siły poprzez wykonywanie automasażu i prostych ćwiczeń. Korzystając z ciężaru własnego ciała można zarówno przygotować, jak i zregenerować układ mięśniowy. Zaprojektowane i dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników są skutecznym środkiem w niwelowaniu urazów powstałych w skutek przetrenowania, jaki i niewłaściwego treningu. Ćwiczenia z wykorzystaniem Blackroll mogą być wykonywane na wszystkich partiach mięśniowych ciała, a każdy użytkownik decyduje sam, na której części ciała chce się skupić najbardziej. Wystarczy 8-10 powtórzeń na każdą partię mięśniową przed i po każdym treningu. Rolowanie jest alternatywą dla osób nie lubiących rozciągać się. Ponadto gwarantuje intensywny masaż mięśni i powięzi, którego efekt zbliżony jest do masażu sportowego. Z zalet Blackroll korzystają również Panie, które poprzez systematyczne rolowanie ciała uzyskują dogłębny masaż antycellulitowy. Ta niepozorna rolka to profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna w domowym zaciszu. Za jej pomocą każdy jest w stanie szybko i skutecznie zwalczyć niechciany ból i napięcie kumulujące się w ciele po ciężkim dniu pracy.

 

Blackroll w wachlarzu swoich produktów posiada rolki wielu stopni twardości i rodzaju powierzchni. Trwałe, lekkie i kompaktowe produkty Blackroll są w całości wytwarzane w Niemczech. Charakteryzują się w pełni ekologiczną produkcją i możliwością recyklingu. Są antyalergiczne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

   

Wszystkie zalety Blackroll są potwierdzone wieloma badaniami naukowymi oraz rosnącym poparciem terapeutów, trenerów i sportowców. A popularne „rolowanie” jest suplementem tradycyjnych metod terapii takich jak: fizjoterapia, osteopatia, masaż i rolfing.

Na koniec kilka opinii specjalistów z różnych dziedzin:

„Po szybkich testach z kilkoma pacjentami jestem bardzo podekscytowany blackroll’ami. Ich ogromna różnorodność zastosowania i kombinacji z możliwością indywidualnego i stopniowego dostosowania ucisku poprzez różne techniki przynoszenia ulgi pozwala nam na szerokie zastosowanie terapeutyczne." - Dr. biol. hum. Robert Schleip,Dyrektor Projektu Badań nad Powięziami Uniwersytetu w Ulm.

„Blackroll jest idealnym przyrządem do codziennego rutynowego treningu. Używamy go zarówno do rozgrzewki, jak i relaksu po treningu. Daje nam możliwość korzystania z jednego przedmiotu zarówno do automasażu, jak i teningu siłowo-koordynacyjnego.” - Dr. med. Lutz Graumann Ekspert medycyny sportowej z Monachium

„Moim pacjenci są zachwyceni tym produktem. Polecam go całej grupie sportowców, którymi się opiekuję.” -  mgr Michał Dachowski właściciel gabinetu rehabilitacji w Warszawie.

Blackroll to idealne, ekologiczne przyrządy do automasażu, o różnym stopniu twardości i rodzajach powierzchni. Są lekkie, trwałe i nie zabierają dużo miejsca, dzięki czemu można je zabrać ze sobą na wyjazdy służbowe czy aktywne wakacje. Wytwarzane w Niemczech są produktem antyalergicznym, bezpiecznym w użyciu i nadają się do recyklingu.