Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Regulamin oferty „Testuj BLACKROLL przez 100 dni i przekonaj się, że jakość ma znaczenie!”

Postanowienia ogólne:

1. Na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, towary zakupione w sklepie BLACKROLL® Polska na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej mogą być zwracane w ciągu 100 dni od daty zakupu, niezależnie od formy zakupu tj. w sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej.

3. Promocja nie łączy się z dostępną ofertą zestawów - modele BLACKROLL zakupione w zestawie nie podlegają zwrotowi. 

4. Promocja nie dotyczy zakupów hurtowych przez platformę hurtową (hurt.blackroll.com.pl).

5. W przypadku zwrotu towaru testowanego BLACKROLL jest zobowiązany zwrócić należność na kartę podarunkową do wykorzystania w ciągu 1 roku, licząc od dnia zwrotu.

6. W celu dokonania zwrotu towaru Klient zobowiązany jest przesłać na maila [email protected] zdjęcie zwracanego produktu oraz zdjęcie dowodu zakupu (paragon, faktura). Sklep rozpatrzy zgłoszenie zwrotu maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych, a w przypadku konieczności zebrania większej ilości informacji, maksymalny termin rozpatrzenia to 20 dni roboczych. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania przez Sklep potwierdzenia przyjęcia zwrotu. Po otrzymaniu produktu od Klienta, sklep generuje kartę podarunkową o wartości zwracanego sprzętu i wysyła na podany przez klienta adres e-mail.

7. BLACKROLL Polska przyjmie towar, który:

a) był testowany (używany) przez Klienta zgodnie z jego przeznaczeniem, w celu stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania;

b) nie nosi śladów zabrudzeń, wgnieceń, nacięć, a także innych uszkodzeń mechanicznych;

c) jest rozpakowany, bez oryginalnego opakowania.

BLACKROLL Polska nie ma obowiązku przyjęcia towaru, z którego klient korzystał w zakresie wykraczającym poza opisany powyżej w punktach a) i b).

8. Koszty przesłania kurierem zwracanego produktu w przypadku zwrotu zakupu ponosi zwracający.

9. Oferta obejmuje produkty zakupione od 10.05.2024 r. do odwołania.

Postanowienia końcowe:

1. Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna na stronie internetowej www.blackroll.com.pl

2. Zmiana warunków Regulaminu pozostanie bez wpływu na prawa i obowiązki Klienta nabyte przed wejściem w życie zmian Regulaminu. Zmienione warunki Regulaminu zostaną udostępnione na stronie internetowej www.blackroll.com.pl. IV. Warunki zwrotu towarów obowiązują od dnia 10.05.2024 r. Zasady opisane w niniejszym Regulaminie nie stoją na przeszkodzie dochodzeniu przez Konsumenta roszczeń na podstawie (a) Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, z tytułu rękojmi za wady rzeczy sprzedanej - w przypadku towarów zakupionych od dnia 25 grudnia 2014 r, (b) Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, z tytułu niezgodności towaru z umową. Podstawą do ewentualnych reklamacji jest dowód zakupu.