BLACKROLL® Znajdź trenera
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Poczytaj o Cookies

ZNAJDŹ TRENERA

Szukasz produktów BLACKROLL® w swojej okolicy? Nie wiesz gdzie porozmawiać z ekspertem BLACKROLL®? Na tej stronie znajdziesz lokalizację wszystkich klubów korzystających z naszego sprzętu, a także kontakt do certyfikowanych trenerów BLACKROLL® w całej Polsce. Kliknij i wybierz swoje miasto!

Blackroll Polska       Kluby       Trenerzy       Sklepy       Inne      

 


Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rolowaniem, albo chcesz pogłębić swoją wiedzę zapisz się na indywidualny trening rolowania. Poziom zaawansowania treningu dostosowany jest do potrzeb klienta. Przeznaczony zarówno dla amatorów sportu, zawodowych sportowców, jak również seniorów. Trening jest prowadzony na potrzeby klienta z dostosowaniem do każdego poziomu.  


Adres: Studio BLACKROLL ul. Jagiellońska 4, Warszawa.


Pod okiem Certyfikowanego Międzynarodowego Master Trenera nauczysz się prawidłowych technik rolowania, dobierzesz sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb, oraz możliwości fizycznych. Poznasz wszystkie zalety rolowania, a także możliwości i korzyści płynące z korzystania BLACKROLL w codziennym treningu lub terapii.

Rezerwacji dokonujemy poprzez formularz na stronie. Po rozwinięciu listy wybieramy pozycję TRENING ROLOWANIA 60 min, kolejno rezerwujemy odpowiedni dzień i godzinę. Potwierdzenie wizyty zostanie przesłane na wskazany adres e-mail.