Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Najczęściej Zadawane Pytania

Produkty

Roller to wałek wykonany ze specjalnej pianki dzięki, któremu wykonasz automasaż. Głównym zadaniem rolowania jest rozluźnienie napięcia mięśniowo-powięziowego. Pomaga obniżyć nadmierne napięcie mięśniowe (bolesność), które często jest przyczyną różnego rodzaju dolegliwości bólowych. Roller przyspiesza po treningową regenerację, zwiększa mobilność, wspomaga i podtrzymuje efekty terapii oraz pomaga w prewencji urazów sportowych.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rolowaniem, wypróbuj rolkę BLACKROLL® Standard.


Roller jest doskonałym narzędziem wspomagającym regenerację mięśni. Dzięki wprowadzeniu automasażu do swojego planu treningowego zwiększysz efekt wykonywanych ćwiczeń, zmniejszysz bóle mięśniowe często występujące po ćwiczeniach, poprawisz elastyczność mięśni, a także ujędrnisz skórę. Dzięki regularnemu zastosowaniu rolki do automasażu zmniejszysz również prawdopodobieństwo wystąpienia urazów sportowych, a jeżeli jesteś w trakcie powrotu do formy, automasaż pomoże Ci w osiągnięciu pełnej sprawności ruchowej.

Automasaż jest to rodzaj masażu, który wykonujesz samodzielnie na swoim ciele. Spełnia on funkcje masażu związane z pobudzeniem lub rozluźnieniem tkanek oraz tak samo, jak inne masaże ma wpływ na wygląd, jędrność i koloryt skóry - wystarczy tylko 15 minut dziennie automasażu w Twoim domu.
Żeby ułatwić przeprowadzenie automasażu, a także poprawić jego skuteczność zmniejszając jednocześnie wysiłek, jaki musisz w niego włożyć, polecamy Ci ćwiczyć z rollerem. Rolka do automasażu pozwala na wykorzystanie nacisku naszego ciała na nią oraz dzięki stopniowemu przetaczaniu się rollera pod wpływem naszej siły, pozwala na wywołanie szeregu procesów na masowanych tkankach. Pamiętaj, aby odpowiednio dobrać swoją rolkę BLACKROLL® do automasażu, w zależności od Twojego napięcia mięśniowo-powięziowego (bolesności) oraz efektu, jaki chcesz osiągnąć.

Oferta BLACKROLL® stworzona jest z myślą o wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie i kondycję swojego organizmu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy całą gamę rollerów różniących się od siebie twardością, powierzchnią, kształtem oraz długością.

Pamiętaj, że różnice w wykonaniu rolek do automasażu wynikają z różnicy ich przeznaczenia oraz preferencji osoby, która będzie ich używać. Dzięki odpowiedniemu dobraniu rolki do automasażu BLACKROLL® jesteś w stanie osiągnąć najlepszy możliwy efekt, jaki może dać Ci automasaż.

Nasze produkty podzieliliśmy ze względu na kilka kategorii. Podstawową z nich jest twardość rolki do automasażu. Wyróżniamy tu trzy rodzaje:
MED – jest to najmiększy roller do automasażu dostępny w naszej ofercie, STANDARD – rolka o średnim stopniu twardości oraz PRO, czyli najtwardsza rolka do automasażu.

Druga kategoria to powierzchnia Twojego rollera. W naszej ofercie znajdziesz dwa rollery karbowane GROOVE i FLOW przeznaczone do wykonywania masażu pobudzającego przed treningiem oraz rolki o gładkiej powierzchni, które należy stosować w celu rozluźnienia masowanych tkanek np. po treningu lub terapeutycznie.

W naszej ofercie znajdziesz również produkty do rolowania precyzyjnego oraz głębokiego rozluźniania. Wśród nich są piłeczki BALL o średnicy 8 cm i 12 cm, rolka MINI, DUOBALL o średnicy 8 cm i 12 cm oraz TWISTER.

Przy projektowaniu wszystkich naszych produktów wykorzystaliśmy naszą wiedzę i doświadczenie związane ze zwiększaniem możliwości narządu ruchu. W ten sposób stworzyliśmy gamę profesjonalnych produktów BLACKROLL® do automasażu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie całą gamę produktów zarówno do automasażu, jak i ćwiczeń. W ofercie BLACKROLL® znajdziesz ponad 30 produktów do rolowania oraz precyzyjnego rozluźniania. Różnią się one zarówno twardością, strukturą, jak i rozmiarem. Żeby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania, akcesoria do automasażu możesz wybrać z wielu wariantów kolorystycznych.

Uzupełnieniem naszej oferty są wysokiej jakości maty do ćwiczeń BLACKROLL® MAT, piłki gimnastyczne BLACKROLL® GYMBALL o średnicy 65 cm oraz akcesoria do korekcji wad postawy BLACKROLL® POSTURE.

Doskonały dopełnieniem całej gamy produktów BLACKROLL® są akcesoria do przenoszenia i przechowywania, które znajdziesz pod nazwą BLACKROLL® TRAINER BAG oraz BLACKROLL® GYM BAG.

Rollery mają za zadanie spełniać dwa podstawowe zadania: rozluźniać napięte mięśnie wspomagając procesy regeneracyjne lub te mięśnie pobudzać przed wysiłkiem.
Głądkie rolki do automasażu, różniące się twardością (jak BLACKROLL® Standard, BLACKROLL® Med lub BLACKROLL® Pro) służą do rozluźniania nadmiernie napiętych, lub zastałych mięśni. Wspomagają one procesy regeneracyjne po treningu czy w trakcie terapii. Ich stosowanie wyraźnie zmniejsza dolegliwości bólowe, poprawia elastyczność mięśni oraz odżywia tkanki. Doskonale sprawdzą się również przy codziennych ćwiczeniach rozluźniająco-rozciągających dla osób siedzących np. w pracy.

Rollery karbowane, jak BLACKROLL® Groove czy BLACKROLL® Flow służą do pobudzania mięśni przed treningiem. Ćwiczenie z nimi jest doskonałym elementem każdej rozgrzewki.

Zarówno przed treningiem, jak i po użycie rolki do masażu jest doskonałym pomysłem. Musimy jedynie pamiętać, aby przed treningiem używać rolki karbowanej (BLACKROLL® Groove lub BLACKROLL® Flow). Możemy używać również rolki gładkiej, ale dzięki rolce o nierównej powierzchni uzyskamy lepszy efekt pobudzenia mięśni. Rolowanie przed treningiem należy wykonywać dynamicznie, na lekko napiętych mięśniach.

Po treningu należy użyć wyłącznie rolki gładkiej. Automasaż należy wykonywać powoli oraz dokładnie, rozluźniając masowaną grupę mięśniową.

Aby regeneracja była jeszcze bardziej intensywna, polecamy skorzystanie z gamy produktów, która pozwala na precyzyjne i głębokie rolowanie. Są to na przykład BLACKROLL® BALL, DUOBALL czy MINI.

Nasze rolki do automasażu dostępne są w trzech twardościach: MED (miękka), STANDARD (średniej twardości) i PRO (najtwardsza). Twardość rolki dobieramy w zależności od naszego napięcia mięśniowego

(bolesności przy nieco mocniejszym dotyku).


Rolka BLACKROLL® Med jest rolką najbardziej miękką. Została stworzona dla osób mających duże napięcie mięśniowe. Polecamy go szczególnie osobom poniżej 16 roku życia, starszym, a także kobietom.

BLACKROLL® Standard, jest rolerem o średniej twardości. Ta rolka do automasażu została stworzona dla osób aktywnych fizycznie. Będzie też doskonałym wyborem dla mężczyzn rozpoczynających przygodę z rolowaniem.

BLACKROLL® Pro przeznaczona jest dla osób posiadających doświadczenie w rolowaniu, których organizm, jest już przyzwyczajony do tego typu automasażu, a także posiadają wysoki próg bólowy lub małe napięcie mięśniowe.

Rolować może się każdy, bez względu na wiek, płeć czy ilość aktywności fizycznej w jego życiu. Gama produktów do automasażu BLACKROLL® jest na tyle bogata, że bez problemu dobierzesz odpowiednią rolkę do automasażu dla siebie i swoich bliskich.

Przeciwwskazania do rolowania są takie jak te do masażu. Tak więc rolowaniu nie powinny się poddawać osoby osłabione, w stanach gorączkowych, zmagające się z przewlekłymi chorobami układu oddechowego i układu krążenia. Wykonywanie automasażu wyklucza również występowanie ognisk zapalnych w organizmie.

Automasażu nie należy wykonywać przy przerwaniu ciągłości skóry. Wszelkiego rodzaju ranny, otarcia, owrzodzenia oraz świeże blizny muszą się najpierw zagoić. Siniaki, krwiaki oraz wybroczyny również wymagają wyleczenia przed rozpoczęciem rolowania. Jeżeli występuje u Ciebie stan podgorączkowy lub stan zapalny, również wstrzymaj się z wykonywaniem automasażu, aż do momentu pełnego wyzdrowienia.

Choroby przewlekłe oraz nowotworowe, a także żylaki w zaawansowanym stadium całkowicie wykluczają możliwość wykonywania automasażu. Szczególną ostrożność należy zachować, jeżeli zmagasz się z osteoporozą lub jesteś w ciąży.

Jeżeli jesteś w trakcie leczenia po urazach lub operacji narządu ruchu możliwość wykonywania automasażu skonsultuj ze swoim lekarzem oraz fizjoterapeutą. W wielu przypadkach możesz sobie pomóc, wykonując automasaż, pamiętaj jednak, że dochodzenie do zdrowia to proces złożony i musi być kontrolowany przez specjalistę.

Wszystkie produkty BLACKROLL® zostały wykonane z hipoalergicznego tworzywa. W całym procesie produkcji tak dobraliśmy materiały oraz środki stosowane do stworzenia naszych produktów, aby nie wchodziły w reakcję ze skórą czy potem. Dokonując zakupów, produktów oznaczonych marką BLACKROLL® masz 100% pewności, że produkt jest bezpieczny.

Wysyłka

Wszystkie przygotowywane przez nas paczki wysłane są nie później niż 24 h po złożeniu zamówienia (z wyjątkiem weekendów lub świąt). W zależności od tego, jaki sposób płatności wybierzesz oraz jaka jest preferowana przez Ciebie forma odbioru paczki, czas jej dostarczenia może się różnić. Najszybciej dotrze do Ciebie Paczka opłacona przelewem, doręczona przez firmę kurierską.

W przypadku przelewu tradycyjnego czas nadania przesyłki liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, a czas dostarczenia jest zgodny z ofertą firmy kurierskiej: DPD – następnego dnia, Paczkomaty InPost – do 4 dni. Przesyłki opłacone do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia. Jeżeli Twoje zamówienie wpłynie do nas w piątek po godzinie 12:00 lub w weekend, zrealizujemy je w poniedziałek rano.

Wybierając produkty BLACKROLL®, możesz dokonać płatności w dogodny dla siebie sposób. Należność za zamówione produkty możesz uregulować przy odbiorze osobistym, a także poprzez tradycyjny przelew bankowy, szybki przelew: PayU, PayPal, płatność za pobraniem (płatność gotówką u kuriera).

Zamawiając produkty BLACKROLL®, od razu będziesz widzieć całkowity koszt zamówienia wraz z ceną dostawy. W zależności od preferowanej przez Ciebie formy dostarczenia paczki cena przesyłki kształtuje się następująco:

• Kurier DPD tradycyjny 15,00zł
• Kurier DPD za pobraniem 20,00zł

• Kurier DPD Today 30,00zł
Paczkomaty InPost 12,00zł

  • Paczkomaty InPost za pobraniem 20,00zł
    • Przy zamówieniu powyżej 200,00zł przesyłka jest darmowa.

    Odbiór osobisty zamówionych produktów nie obciąża Cię dodatkowymi kosztami.
Tak, jest możliwość złożenia zamówienia przez telefon. takim przypadku za wybrane przez siebie produkty BLACKROLL® zapłacisz przy odbiorze przesyłki. Jeżeli kwota zamówienia będzie niższa niż 200 zł, do wartości zamówienia należy doliczyć 20 zł kosztów wysyłki. W przypadku zamówienia, którego wartość przekracza 200 zł, przesyłka jest darmowa.
Tak! Nasz sklep mieści się przy ul. Jagiellońskiej 4 w Warszawie. Wszystkie produkty, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, znajdziesz również w sklepie stacjonarnym. Służymy również radą przy doborze produktów odpowiednich dla Ciebie oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące produktów BLACKROLL®.

Sklep przy ul. Jagiellońskiej 4 w Warszawie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 i w soboty w godzinach 10.00-14.00.
Tak! Zamówione przez siebie akcesoria BLACKROLL® możesz odebrać w ten sam dzień.

Jeżeli planujesz odbiór osobisty zakupionych produktów BLACKROLL®, nie musisz składać zamówienia – wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie od ręki.

Zapraszamy Cię do naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się przy ul. Jagiellońskiej 4 w Warszawie, sklep otwarty jest poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 i w soboty w godzinach 10.00-14.00.
Nie! Żadnych ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Jedyne, za co płacisz to zamówione akcesoria BLACKROLL® oraz koszty przesyłki zgodne z Twoim wyborem. Całkowitą wartość zamówienia zawsze widzisz w swoim koszyku.
Tak, wszystkie produkty BLACKROLL® objęte są dwuletnią gwarancją, którą w razie konieczności możesz zgłosić z tytułu niezgodności towaru z umową. Reklamacja przyjmowana jest na podstawie paragonu. Jest on wydawany przy dokonaniu zakupów w sklepie stacjonarnym lub dołączany do przesyłki przypadku zamówienia w sklepie internetowym.
Towar można zwrócić bez podawania przyczyny w okresie do 14 dni od dnia zakupu/dostawy, według ogólnych przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwrot jest uwzględniany TYLKO I WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE PARAGONU i nie może nosić znamion użytkowania.

Zwrotu towaru można dokonać osobiście w Studiu Blackroll przy ul. Jagiellońskiej 4 w Warszawie, bądź skontaktować się z nami mailowo na adres [email protected]. Do maila informacyjnego należy załączyć zdjęcie paragonu, oraz zwracanego produktu. Nasz dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą przesyłając dalsze instrukcje dotyczące procedury zwrotu.
Wymiana towaru może nastąpić TYLKO I WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE PARAGONU, w czasie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od momentu zakupu/dostarczenia towaru, nie noszącego znamion użytkowania, według ogólnych przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Wymiany towaru można dokonać osobiście w Studiu Blackroll przy ul. Jagiellońskiej 4 w Warszawie, bądź skontaktować się z nami mailowo na adres [email protected]. Do maila informacyjnego należy załączyć zdjęcie paragonu, oraz wymienianego produktu. Nasz dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą przesyłając dalsze instrukcje dotyczące procedury wymiany.
Sklep stacjonarny BLACKROLL mieści się przy ul. Jagiellońskiej 4. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 i w soboty w godzinach 10.00-14.00.

Możesz się z nami skontaktować również poprzez:
- E-mail:
[email protected] ,
Kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20.

Śledzenie przesyłek DPD:
https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel

Śledzenie przesyłek inPost/Paczkomaty:
https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Kursy

Jest to autorski cykl szkoleń kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii i formach prozdrowotnego treningu. Przygotowany został z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. BLACKROLL® Education to szkolenia z zakresu rolowania, ale nie tylko. Szkolenia poruszają też taką tematykę jak oddech, joga, analiza wad postawy, podstawy treningu funkcjonalnego czy zdrowy sen.

Jeżeli pracujesz z pacjentami, aktywnie ćwiczysz i trenujesz lub pragniesz uzupełnić swoją wiedzę o najnowsze informacje, BLACKROLL® Education jest właśnie dla Ciebie.

Wszystkie informacje dotyczące szkoleń w ramach BLACKROLL® Education są na bieżąco publikowane na naszej stronie w zakładce kursy. Dzięki podstawowemu szkoleniu z rolowania, skierowanemu do wszystkich, dowiesz się jak przy pomocy prostych ćwiczeń i zmiany drobnych nawyków wprowadzić pozytywne zmiany w jakości codziennego życia jak poprawa snu czy redukcja bólów mięśniowych np. od siedzącego trybu pracy.


Jeżeli chcesz zacząć przygodę z rolowaniem jako profesjonalista, zapraszamy Cię na kursy dla trenerów. Dzięki nim dowiesz się jak przygotowywać trening w oparciu o metodykę rolowania oraz nauczysz się jak prowadzić i nadzorować w tym zakresie postępy Twoich podopiecznych. Dostaniesz także oficjalny certyfikat i miano Trenera BLACKROLL®.

Opis wszystkich kursów prowadzonych w ramach BLACKROLL®Education znajdziesz na naszej stronie w zakładce kursy: https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia
Znajdziesz tam również informacje o terminach najbliższych kursów i aktualnych promocjach.

Jeżeli masz pytania, nasi eksperci doradzą Ci, jaki kurs najlepiej wybrać w zależności od Twoich potrzeb. W tym celu zapraszamy do kontaktu:
osobiście do sklepu BLACKROLL przy ul. Jagiellońskiej 4. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 i w soboty w godzinach 10.00-14.00 lub e-mail: [email protected].

Oferta szkoleniowa BLACKROLL®Education została przygotowana kompleksowo, z myślą o każdym dla kogo poprawa kondycji fizycznej ma znaczenie.

Znajdziesz u nas kursy skierowane do osób zajmujących się sportem zawodowo jak trenerzy, instruktorzy, szkoleniowcy, zawodowi sportowcy oraz zaawansowani amatorzy.

Część kursów skierowana jest bezpośrednio doosób pracujących ze sportowcami jak i wykorzystujących terapię ruchem codziennej pracy z pacjentem. Na te szkolenia zapraszamy szczególnie fizjoterapeutów i masażystów.

Przygotowaliśmy również specjalne szkolenie BLACKROLL® Basic, którego uczestnikiem może być każdy. Nie musisz być ani sportowcem, ani trenerem czy fizjoterapeutą. Jeżeli tylko chcesz wiedzieć jak się poprawnie rolować i dzięki temu zwiększać efekty swoich codziennych ćwiczeń, te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Każdy z naszych kursów jest szczegółowo opisany, jeżeli nadal masz pytania, zapraszamy do kontaktu.

W trakcie trwania szkolenie BLACKROLL® Trainer oraz BLACKROLL® Basic wykonywanych jest wiele ćwiczeń praktycznych polegających na rolowaniu. W związku z tym, udział w szkoleniu należy przełożyć, jeżeli występuje jakiekolwiek przeciwwskazanie do masażu. Zaliczamy do nich m.in.: uszkodzenia skóry w postaci świeżych rana, niezagojonych blizn, owrzodzeń, poparzeń, rozległych otarć.
Jeżeli Twój organizm zmaga się ze stanem zapalnym, miejscowym bądź ogólnym (w tym np. chorobami przebiegającymi z podwyższoną temperaturą ciała), również nie powinieneś poddawać się masażowi, a co za tym idzie należy przełożyć szkolenie z nami do czasu ustąpienia objawów.


Jeżeli jesteś w ciąży, również należy poczekać z odbyciem szkolenia.

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami osobiście.

Pierwszym krokiem, jaki musisz zrobić, żeby zgłosić się na szkolenie w ramach BLACKROLL® Education, jest wybranie kursu w naszym sklepie internetowym (https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia). Po wybraniu odpowiedniego dla siebie szkolenia oraz terminu należy zakupić kurs. Pamiętaj o poprawnym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dołączonego do rejestracji. Miejsce na szkoleniu mają zagwarantowane osoby, które wpłaciły całość kwoty lub zaliczkę na podane przy zakupie konto bankowe. Za kolejność zgłoszeń uznaje się datę zaksięgowania wpłaty całości kwoty lub zaliczki na kurs – to one decydują o pozostaniu na liście uczestników kursu. Na każdym szkoleniu obowiązuje ograniczona liczba miejsce, co zapewnia komfort uczestnikom kursu oraz pewność, że instruktor każdemu słuchaczowi poświęci odpowiednią ilość czasu potrzebną do zrozumienia i opanowania opracowywanych zagadnień.

Po wybraniu kursu, jeżeli chcesz zapłacić od razu całość należnej kwoty, możesz skorzystać z płatność za pośrednictwem:
- tradycyjnego przelewu bankowego
- PayU
- PayPal


Aby wpłacić zaliczkę, należy wybrać opcję „PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE” i dokonać przelewu na konto bankowe:

Gabinet rehabilitacji Fizjo4life
Ul. Jagiellońska 4
03-721 Warszawa
ING BANK: 61 1050 1025 1000 0092 1023 0083

W tytule przelewu koniecznie podaj:
- nazwę szkolenia
- datę szkolenia
- imię i nazwisko uczestnika
- nr zamówienia


Zaliczka za kurs BLACKROLL® Trainer wynosi 200 zł, a za wszystkie pozostałe szkolenia 100 zł. Pozostałą do zapłaty część kwoty należy wpłacić najpóźniej w pierwszy dzień szkolenia, możesz to zrobić przy pomocy przelewu bankowego lub na miejscu przy użyciu karty lub gotówki.

Jeżeli dokonasz rezygnacji z wybranego przez siebie szkolenia, na 30 dni przed datą rozpoczęcia zajęć nie tracisz nic. Zwrócimy Ci całość kwoty, jaką wpłacisz za kurs w postaci zaliczek lub całości opłaty.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia w okresie do 30 dni od daty rozpoczęcia kursu wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.

Informację o rezygnacji ze szkolenia, musisz przesłać na nasz adres e-mailowy: [email protected]

Data otrzymania przez nas wiadomości jest jednocześnie datą rezygnacji z udziału w szkoleniu.

Po wybraniu kursu, jeżeli chcesz zapłacić od razu całość należnej kwoty, możesz skorzystać z płatność za pośrednictwem:
- tradycyjnego przelewu bankowego
- PayU
- PayPal


Aby zapłacić zaliczkę, należy wybrać opcję „PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE” i dokonać przelewu na konto bankowe:

Gabinet rehabilitacji Fizjo4life
Ul. Jagiellońska 4
03-721 Warszawa
ING BANK: 61 1050 1025 1000 0092 1023 0083

W tytule przelewu koniecznie podaj:
- nazwę szkolenia
- datę szkolenia
- imię i nazwisko uczestnika
- nr zamówienia


Zaliczka za kurs BLACKROLL® Trainer wynosi 200 zł, a za wszystkie pozostałe szkolenia 100 zł. Pozostałą do zapłaty część kwoty należy wpłacić najpóźniej w pierwszy dzień szkolenia, możesz to zrobić przy pomocy przelewu bankowego lub na miejscu przy użyciu karty, lub gotówki.

Wszystkie szkolenia z oferty BLACKROLL Education odbywają się w Warszawie w siedzibie BLACKROLL Polska lub miejscu wskazanym przez organizatora.
Nasze szkolenia i kursy prowadzą tylko praktycy. Wśród kadry szkoleniowej znajdziesz osoby, które poświęciły wiele lat edukacji, a także pracy zawodowej na zgłębianie zagadnień, które dziś wyjaśniają Tobie. Są to ludzie stale pracujący w zawodzie, zdobywający nowe kwalifikacje oraz podążający za najnowszymi badaniami w dziedzinach, w których się specjalizują. Żeby lepiej ich poznać, zapraszamy na nasze zajęcia lub do odwiedzenia na naszej stronie zakładki Nasi Szkoleniowcy (www.blackroll.com.pl/szkoleniowcy), gdzie znajdziesz szczegółowe opisy kadry szkoleniowej BLACKROLL.
Uczestnicząc w kursie przygotowanym w ramach BLACKROLL® Education, otrzymasz od nas specjalnie przygotowane materiały dydaktyczne w postaci skryptów. W trakcie szkolenia zapewniamy Ci również dostęp do wszystkich akcesoriów potrzebnych do odbycia zajęć i przeprowadzenia ćwiczeń na nich wykonywanych.

Każdy kurs ma zaplanowane przerwy. W ramach tzw. przerwy kawowej BLACKROLL® przygotowuje dla Ciebie zimne napoje takie jak woda i soki, kawę herbatę oraz drobne przekąski.

Akademia Rolowania

Do wszystkich kursów Akademii Rolowania możesz się zalogować na stronie:

szkolenia.blackroll.com.pl

Ten sam link do platformy szkoleniowej Akademii Rolowania otrzymałeś/aś w mailu potwierdzającym zakup kursu wraz z nadanym hasłem i loginem.

Jeżeli nie otrzymałeś maila z loginem i hasłem sprawdzić SPAM.

Twoim loginem jest adres email, z którego został dokonany zakup Akademii Rolowania.

Nie, nie możesz zmienić loginu do Akademii Rolowania, ponieważ dostęp do platformy jest na stałe przypisany do jednego adresu email.

Hasło do konta jest automatycznie generowane i wysyłane w mailu potwierdzającym zakup kursu.

Jeżeli nie otrzymałeś maila z loginem i hasłem sprawdzić SPAM.

Jeśli nie dostałeś hasła lub utraciłeś je możesz je zresetować/wygenerować ponownie w dowolnym dla siebie momencie poprzez kliknięcie w button “nie pamiętasz hasła”, gdzie zostaniesz przeniesiony do zakładki “zdobądź nowe hasło”

Kliknij tutaj by zresetować/wygenerować nowe hasło

Pamiętaj, że “nazwą użytkownika” jest adres email, z którego dokonywałeś zakupu Akademii.

Po wpisaniu poprawnej nazwy użytkownika (Twojego adresu email) kliknij “Zdobądź nowe hasło”.

Na swój adres email otrzymasz link, który przekieruje Cię na stronę, gdzie możesz zaakceptować nowe hasło wygenerowane przez system lub zmienić je na dowolnie, wybrane przez siebie nowe hasło.

Jeżeli utraciłeś hasło do swojego konta możesz je szybki sposób zresetować/wygenerować ponownie w dowolnym dla siebie momencie pod poniższym linkiem:

Kliknij tutaj by zresetować/wygenerować nowe hasło

Pamiętaj, że “nazwą użytkownika” jest adres email, z którego dokonywałeś zakupu Akademii.

Po wpisaniu poprawnej nazwy użytkownika (Twojego adresu email) kliknij “Zdobądź nowe hasło”.

Na swój adres email otrzymasz link, który przekieruje Cię na stronę, gdzie możesz zaakceptować nowe hasło wygenerowane przez system lub zmienić je na dowolnie, wybrane przez siebie nowe hasło.

Dostęp do wykupionych programów Akademii Rolowania jest nadawany bezpośrednio po opłaceniu zamówienia jeżeli została wybrana opcja przedpłaty lub po doręczeniu przesyłki jeżeli zamówienie jest doręczane z płatnością za pobraniem.

Jeżeli pomimo opłacenie zamówienia nadal nie masz dostępu do Akademii patrz punkt 4.

Jeżeli logując się na swoje konto nie widzisz zakupionych przez siebie kursów napisz maila na [email protected] - postaramy się rozwiązać ten problem, jak najszybciej :)

Programy Akademii Rolowania NIE są dostępne na stronie sklepu internetowego blackroll.com.pl a szkolenia.blackroll.com.pl dlatego zwróć uwagę na jaką stronę się logujesz.

Jeśli w momencie zalogowania się na swoje konto na szkolenia.blackroll.com.pl nadal żaden z wykupionych kursów nie jest dostępny napisz do nas maila na adres [email protected]

Twój dostęp do Akademii Rolowania jest dożywotni :)

Akademia Rolowania jest programem do użytku INDYWIDUALNEGO i nie naucza metod i technik rolowania w pracy terapeutycznej i treningowej z ludźmi, w związku z czym jej ukończenie nie jest certyfikowane.

Akademia Rolowanie jest programem wirtualnym (online) w związku z czym materiał w niej zawarty nie jest dostarczany na nośnikach zewnętrznych typu płyta DVD lub przesłany mailowo.

Materiał jest możliwy do odtworzenia wyłącznie po zalogowaniu się na dedykowaną platformę Akademii pod linkiem szkolenia.blackroll.com.pl

Akademia Rolowanie jest programem wirtualnym (online) w związku z czym materiał w niej zawarty nie jest dostarczany na nośnikach zewnętrznych typu płyta DVD lub przesłany mailowo.

Materiał jest możliwy do odtworzenia wyłącznie po zalogowaniu się na dedykowaną platformę Akademii pod linkiem szkolenia.blackroll.com.pl

Zakup Akademii Rolowania równa się 100% satysfakcji, dlatego jeżeli nie jesteś z niego zadowolony możesz otrzymać zwrot 100% wydanych środków.

W tym celu napisz na [email protected]