Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Prezent dla każdego

Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi....

Kupiłeś prezent? -  gwiazdka nadchodzi.....

Tak zapewne w naszych głowach brzmi w  tej chwili ta znana kolenda. Niestety większość z nas uświadamia sobie, ze do Bożego Narodzenia co raz bliżej, w  sklepach tłumy, a  w naszej głowie pustka.

 Zamiast genialnych pomysłów mamy wizję zakupu kolejnej pary skarpet dla bliskich, no bo co kupić zabieganemu bratu, czy wiecznie przepracowanej siostrze jak nie zna sie ich upodobań. Nie mówiąc już o szwagrze zapalonym sportowcu, który o swojej pasji może mówić godzinami, a  otoczenie ma wrażenie, ze ogląda film w  obcym języku, nie rozumiejąc większości terminologii.

Przekopujemy więc nerwowo internet szukając prezentu, który nie został by rzucony w  kąt zaraz po rozpakowaniu, nie wpędził by Mikołaja w kredyt, a  do tego był praktyczny i użyteczny. Rwiemy włosy z głowy na myśl o wyprawie do przepełnionych galerii handlowych, zdjąć sobie sprawę, ze przekopywanie kolejnych sklepików nie dać wymiernego efektu w postaci upragnionych trafionych prezentów, za to na pewno zmusi nas do zakupu czegoś uspokajającego nasze skołatane nerwy..

Znasz to - prawda? Marzysz o cudzie?

A gdyby tak dało się wyrolować tych wszystkich zapędzonych w świątecznej gorączce ludzi? Fajnie by było? Pewnie, że tak - ale to nierealne - odpowiedziałeś zapewne.

Jeśli czytasz ten artykuł to juz za chwilkę przekonasz się, ze możesz wyrolować nie tylko tych, którzy podzielają z Toba przedświąteczne rwanie włosów, ale tez całą rodzinę i jeszcze będzie ci ona wdzięczna za to i to wręcz dozgonnie.

Do rolowania zarówno siostry, brata jaki i szwagra-  sportowca użyj rolek do automasażu.

Wałki fitness (foam roller) to nowość na polskim rynku, a jednocześnie wręcz objawienie wśród sportowców. Można kupić wałki o różnej twardości, o różnej fakturze. Każdy ma swoje przeznaczenie i funkcje.

Generalnie mają one na celu zrelaksowanie mięśnia i zmniejszę jego napięcia po treningach i przeciążeniach. Różne rodzaje będących w sprzedaży foam rollerów  pozwalają dobrać je do indywidualnych potrzeb sportowca. Tak więc zarówno dobrze wytrenowana osoba, jak i sportowiec amator dobiorą dla siebie sprzęt, który pozwoli dotrzeć nawet do tych najgłębiej ukrytych i często napiętych mięśni. Używając wałka duo ball można masować też okolice kręgosłupa często bolesne, a wręcz niemożliwe do automasażu.

Tak więc  prowadząc aktywny tryb życia dzięki tym cudownym wałkom, możemy pozwolić na wyrolowanie się z uśmiechem na twarzy.

No tak ale to do szwagra, a co dla reszty? - zdaje sie słyszeć Wasz głos. -  Oni nic nie robią. Siedzą w domu lub biurze i tylko marudzą. Zamiast ruszyć sie z krzesła i poćwiczyć jęczą, ze wiecznie boli ich kręgosłup i nogi od siedzącej pracy.

Jak najbardziej także osoby pracujące na co dzień i będące na bakier ze sportem mogą być adresatem Wałków fitness. To niewielkie cudo, pomoże im zwalczyć napięcie mięśni kręgosłupa i przywoła uśmiech na zmęczoną dotąd twarz.

Dlaczego foam roller to idealny prezent?

Odpowiedz jest prosta:  kupujesz wałki rodzince, rolują się i... masz zapewnioną ich wdzięczność, i  bo właśnie dostali nowoczesny i dopiero robiący karierę na polskim rynku sprzęt.

Ważne dla nas osoby pozbywają się bólu i napięcia, a  w efekcie mogą się zrelaksować co nie pozostaje bez znaczenia dla nas samych, bo atmosfera przy świątecznym stole zyskuje na tym znacząco.

Najbliżsi trzymają super broń przeciwko swoim dolegliwościom będącym zarówno następstwem aktywności fizycznej jak i siedzącego trybu życia. Biorą wałek fitness w dłoń i ciepło myślą o Tobie jako darczyńcy.

Więc jeśli dobro rodziny i ich dobre samopoczucie stanowi dla Ciebie największa wartość, dbasz o swoje zdrowie psychiczne i masz dość myślenia: co komu kupić, a zapewne i tak skończyło by się na symbolicznych skarpetkach, skorzystaj z mojej podpowiedzi. Kup rodzince Walki fitness i ....

WESOŁYCH I ZRELAKSOWANYCH ŚWIĄT BEZ WEWNĘTRZNYCH NAPIĘĆ....