Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

JAK WYBRAĆ SWÓJ BLACKROLL

Używaj oryginalnego Blackroll.

Otrzymasz od nas 2 lata Gwarancji.

Tylko oryginalne Rolki Blackroll charakteryzują się tym, że są bardzo lekkie i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Są wodoodporne, stąd nie wchłaniają wody i łatwo się je czyści. To produkt antyalergiczny i w pełni ekologiczny.

 

Korzystanie z wałka nie zabiera więcej jak dziesięć minut.

Korzystanie z wałka jest proste i intuicyjne.

Wystarczy 30-sekundowy masaż, aby prawidłowo rozluźnić wybraną grupę mięśni. Rolując ciało należy powolnym, jednostajnym ruchem przesunąć się po całej długości pasma i powtórzyć ten ruch 8-10 razy.

Oryginalny Blackroll jest suplementem tradycyjnych metod terapii takich jak: fizjoterapia, osteopatia, masaż i rolfing. Ćwiczenia z wykorzystaniem Blackroll możesz wykonywać na wszystkich partiach mięśniowych ciała.

 

Czym różni się rolka miękka od twardej i którą wybrać dla siebie?

Dobór odpowiedniej rolki przekłada się na skuteczność jej działania. Najważniejszym kryterium przy wyborze twardości rolki, jest poziom napięcia mięśniowego. Należy indywidualnie ocenić, jak bardzo mięśnie są spięte, a ich elastyczność ograniczona. Napięty mięsień to przede wszystkim taki, który jest mocno bolesny lub/i przykurczony.

Rolka MED to rolka miękka o niższej gęstości, jej powierzchnia jest lekko sprężysta pod naciskiem palców. Poleca się osobom, które mają bardzo spięte mięśnie, czyli bolesne i przykurczone. Zaleca się ją szczególnie osobom z bardzo dużym napięciem takich partii, jak: pasmo biodrowo-piszczelowe czy mięśnie łydek. Przy wielokrotnych powtórzeniach rolowanie przynosi spodziewane efekty rozluźnienia. Są one także polecane osobom o słabo rozbudowanych mięśniach, a także ludziom bardzo szczupłym.

Rolka STANDARD jest uniwersalnym wyborem. Można ją stosować praktycznie dla każdej partii mięśni. Wałki o średniej twardości mogą być stosowane także przez osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rolowaniem.

Rolki PRO to rolki twarde, adresowane są dla osób już wcześniej rolujących się. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z foam rollerem są odradzane. Wskazaniem jest tu także duża masa ciała i dobrze rozbudowane mięsnie. Osoby o małym napięciu mięśni także powinny być zadowolone z ćwiczeń z twardym wałkiem.

Rolka DUOBALL jest przeznaczona do masowania szczególnej okolicy jaką jest strefa kręgosłupa. Masuje mięśnie, nie naruszając struktury kręgosłupa. Dzięki swojej charakterystycznej budowie 2 połączonych kul, łagodzi dokuczliwy ból.

Rolka MINI idealna do masażu stóp. Jest małym, lekkim i wygodnym w podróży rozwiązaniem do selektywnego masażu stóp, nóg, ramion i innych części ciała.

Rolka GROOVE jest idealna w zapobieganiu i walce z cellulitem. Dzięki swojej wyżłobionej powierzchni zwiększa stymulację i aktywację mięśni. Jego działanie gwarantuje przyspieszenie krążenia krwi i odpływ toksyn z organizmu. Gwarantuje efekt silnego masażu. Występuje w dwóch rodzajach twardości: STANDARD i PRO.


BLACKROLL® Med


BLACKROLL® Standard

BLACKROLL® Duoball

BLACKROLL® Pro

BLACKROLL® Mini

BLACKROLL® Groove