Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

APLIKACJA BLACKROLL® – WSZYSTKIE ĆWICZENIA Z BLACKROLL W JEDNYM MIEJSCU.

Pobierz bezpłatną aplikację BLACKROLL® i uzyskaj dostęp do nieograniczonej bazy ćwiczeń!ZADBAJ O POPRAWĘ SWOJEGO CODZINNEGO SAMOPOCZUCIA, ROZPOCZNIJ BARDZIEJ MOBILNE I ZDROWSZE ŻYCIE.

Używasz już produktów BLACKROLL® ale nie wiesz, jakie ćwiczenia możesz wykonać,  w jakim celu i z jakim produktem? A może zastanawiasz się nad zakupem naszego sprzętu, ale nie wiesz w jaki dokładnie sposób go używać?

Nie ważne czy jesteś sportowcem, amatorem sportu, trenerem, czy prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Może zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest regeneracja mięśni i właściwe odżywienie tkanki mięśniowej dla prawidłowego funkcjonowania całego ciała. Może chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną lub osiągnięcia sportowe, poprzez zwiększenie gibkości, mobilności, wydajności swoich mięśni. Może borykasz się z kontuzją, skarżysz się na ból i nie wiesz, jak samodzielnie przynieść sobie ulgę. Może rozpoczynasz przygodę z piankowym wałkiem, a nie wiesz w jaki sposób prawidłowo się rolować.

Mamy dla Ciebie wyjątkową aplikację BLACKROLL®.

Dzięki darmowej aplikacji BLACKROLL®  zyskujesz dostęp do ćwiczeń i treningów, dzięki którym poprawisz swoje samopoczucie i zadbasz o zdrowie. W aplikacji możesz wybrać, na jakie ćwiczenia chcesz przeznaczyć czas – czy ma być to regeneracja po męczącym dniu lub treningu, czy może wolisz wykonać trening funkcjonalny na określone obszary ciała. A może szukasz ćwiczeń, które pozwolą Ci na zniwelowanie odczuwanego bólu (np. w plecach, kolanie, barku czy innej części ciała) ?

Ćwiczenia są łatwe do wykonania, pokazane w formie animowanych GIFów.

Z aplikacji możesz korzystać offline i być na bieżąco z naszymi aktualnościami. Aplikacja jest dostępna w kilku językach, w tym w języku Polskim.

Funkcjonalności aplikacji:REGENERACJA

aplikacja BLACKROLL ćwiczenia

Jeśli w aplikacji wybierzesz kategorię  „REGENERACJA” , automatycznie zobaczysz ćwiczenia klasycznych pozycji automasażu z rolkami, piłeczkami i innymi produktami BLACKROLL® . W tej części możesz wybrać produkt lub kilka produktów, które chcesz użyć . Dodatkowo, możesz sprecyzować, który obszar ciała chcesz wymasować lub  nie zaznaczając nic, skupić się na całym ciele. Na podstawie dokonanego wyboru otrzymasz odpowiedni zestaw ćwiczeń.WZMACNIANIE

aplikacja BLACKROLL ćwiczenia

Ćwiczenia w kategorii “WZMACNIANIE” pozwolą Ci wykonać trening funkcjonalny z wykorzystaniem naszych produktów. Do ćwiczeń możesz wykorzystać nie tylko typowo treningowe gumy oporowe do ćwiczeń (np. BLACKROLL® LOOP BAND). Inne produkty BLACKROLL® mogą być również używane jako przyrządy treningowe. Na przykład, możesz użyć rollera do zwiększenia intensywności ćwiczeń poprzez balansowanie na nim, lub użyć go jako wsparcia w niektórych pozycjach. Dodatkowo, możesz sprecyzować, który obszar ciała chcesz wzmocnić oraz których konkretnie produktów chcesz użyć. Na podstawie dokonanego wyboru otrzymasz odpowiedni zestaw ćwiczeń.


OBSZARY BÓLU

aplikacja BLACKROLL app

Odczuwasz ból lub napięcie w którejś części ciała? W naszej aplikacji otrzymasz konkretne ćwiczenia, które pomogą Ci złagodzić ból i samodzielnie sobie z nim poradzić.


Pobierz darmową aplikację 
BLACKROLL®  na swój smartphone i zacznij już teraz!