Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

BLACKROLL® EDUCATION z akredytacją REPs

Co ta akredytacja daje naszym kursantom?

Wszystkie nasze szkolenia BLACKROLL® EDUCATION przeszły akredytację REPs Polska, należącej do Międzynarodowej Federacji Akredytującej Profesjonalne Szkoły Fitness (w skrócie z ICREPs).

Tego typu akredytację otrzymują zarówno placówki, jak i instruktorzy, którzy mają kwalifikacje oraz prowadzą szkolenia spełniające najwyższe światowe wymogi.

Po pierwsze, zdobywając wiedzę na naszych kursach BLACKROLL® EDUCTION możesz być pewni, że jesteście w najlepszych rękach.

Akredytacja REPs Polska gwarantuje, że zarówno nasza placówka jest doskonale przygotowana do prowadzenia szkoleń w postaci np. odpowiednio przygotowanych sal do ćwiczeń czy wykorzystywanych materiałów szkoleniowych, jak i kadra instruktorska reprezentuje najwyższy światowy poziom. Właśnie dzięki ciągłemu kształceniu związanemu z wiedzą dotyczącą zdrowia i ruchu oraz pogłębianiu umiejętności trenerskich mogliśmy udowodnić, że jesteśmy w światowej czołówce.

W jakich krajach uznawana jest akredytacja REPs?

Co więcej, certyfikaty ukończonych u nas szkoleń są uznawane we wszystkich krajach członkowskich organizacji.

To oznacza, że bez przeszkód możesz chwalić się zdobytą u nas wiedzą m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Belgii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Republice Południowej Afryki czy Australii i Nowej Zelandii.

W ofercie BLACKROLL® EDUCATION znajdziesz nie tylko roczny kurs na terapeutę ruchowego BLACKROLL® THERAPY , po ukończeniu którego dzięki akredytacji REPs Polska potwierdzisz swoje kompetencje jako trenera personalnego (potwierdzenie nadrzędnych instytucji europejskich, ujednolicających program dydaktyczny i kompetencje ”trenera personalnego”). Z pewnością ułatwi to możliwość podjęcia pracy w tym zawodzie – zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

BLACKROLL® EDUCATION to także 8 kursów o różnej tematyce – od technik automasażu, diagnostyki narządów ruchu, treningu funkcjonalnego, treningu powięzi czy oddechu, których ukończenie pozwala uzyskać cenne dla trenerów punkty CPD.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę REPs Polska: http://bit.ly/blackroll_akredytacja_repspolska oraz na stronę naszych szkoleń: https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia

Wejdź na wyższy poziom z BLACKROLL ® EDUCATION!

Do zobaczenia na kursach!