Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Kurs BLACKROLL®TRAINER – zostań certyfikowanym trenerem BLACKROLL®

Szkolenie BLACKROLL®TRAINER to Twoja szansa na to, aby dowiedzieć się, jak pracować z powięzią oraz jak prowadzić trening funkcjonalny, korzystając z produktów BLACKROLL®, Poznaj techniki rolowania, które są odpowiednie dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sportowym.

Czym są produkty BLACKROLL®?

Produkty BLACKROLL to najwyższej jakości sprzęt do regeneracji i treningu przeznaczony dla każdego. Nasze rolki, piłki, narzędzia do punktów spustowych, taśmy oporowe zostały zaprojektowane do samodzielnego uwalniania mięśniowo-powięziowego (SMR). W przeciwieństwie do większości rolek piankowych nasz sprzęt jest wykonany z wysokiej jakości materiału i występuje w różnych gęstościach w zależności od poziomu doświadczenia i pożądanych rezultatów. Cała nasza gama narzędzi do treningu powięzi została opracowana i zaprojektowana przez ekspertów od powięzi w Niemczech, aby bezpiecznie i skutecznie rozluźnić powięź i zmniejszyć napięcie mięśni.

Zastosowanie produktów BLACKROLL® w treningu

Produkty BLACKROLL® są wszechstronne i mogą być używane przez wszystkich niezależnie od sprawności fizycznej. To idealne narzędzia do regeneracji mięśni, terapii punktów spustowych, treningu powięziowego, funkcjonalnego, a także podstawowych ćwiczeń siłowych. BLACKROLL® pomaga poprawić elastyczność, równowagę, siłę, mobilność i jakość ruchu poprzez prawidłowe stosowanie technik rolowania. Podczas codziennej pracy z technikami BLACKROLL® zmniejsza się ryzyko kontuzji wynikających z przeciążenia. Jest to ważne nie tylko dla zawodowych sportowców i amatorów, ale także w fizjoterapii. Dzięki BLACKROLL® możliwe jest bezpośrednie oddziaływanie na regenerację mięśni i poprawę krążenia krwi w tkankach. Rollery BLACKROLL® nadają się zarówno do wykorzystania przed, jak i po treningu. Mogą być także stosowane jako oddzielna jednostka treningowa w treningu powięziowym.

Czy możesz zostać trenerem BLACKROLL®?

Jeżeli jesteś trenerem, instruktorem fitness, sztuk walki, fizjoterapeutą, trenerem personalnym, medycznym, terapeutą ruchowym, masażystą, nauczycielem wychowania fizycznego, a może zawodowo lub amatorsko zajmujesz się sportem - oczywiście, że tak. Kurs dedykowany jest właśnie dla Ciebie i jeżeli chcesz się rozwijać, masz otwartą głowę, jesteś osobą ambitną, chcesz pogłębiać wiedzę dotycząca rolowania, by w przyszłości wykorzystać ją w pracy ze swoim ciałem lub w pracy z podopiecznymi, nie zastanawiaj, zapisz się na kurs, przyjdź na dwudniowe, turbociekawe szkolenie i zostań MIĘDZYNARODOWYM TRENEREM BLACKROLL®.

Czego się nauczysz na kursie BLACKROLL®TRAINER?

BLACKROLL® TRAINER to jedyny w swoim rodzaju, dwudniowy kurs, który bazuje na najnowszej, specjalistycznej  wiedzy z zakresu mobilności, regeneracji i treningu funkcjonalnego. Szkolenie skoncentrowane jest głównie na  strukturach mięśniowo-powięziowych w ciele, przyjmując holistyczne podejście i opiera się na podstawowych elementach treningu funkcjonalnego. Na kursie nauczysz się anatomii powięzi i funkcji mięśniowo-powięziowych organizmu. Pod okiem prowadzących BLACKROLL® TRAINER poznasz podstawowe testy funkcjonalne, pozwalające na właściwą diagnostykę i skuteczne projektowanie planu treningowego, poprzez dobranie właściwej techniki rolowania. Poznasz całą gammę produktów BLACKROLL ich specyfikację i ich zastosowanie w sporcie i terapii.

Poznaj prowadzących kursu BLACKROLL® TRAINER

BLACKROLL®TRAINER jest wyjątkowym szkoleniem nie tylko dlatego, że zdobywasz dużą dawkę wiedzy, podnosisz swoją wartość jako trener i zyskujesz tytuł Międzynarodowego Trenera Blackroll, jest on także wyjątkowy z powodu dwóch prowadzących – Karoliny i Michała Dachowskich. Karolina i Michał są małżeństwem, właścicielami warszawskiej kliniki Fizjo4life, pomysłodawcami i twórcami programu edukacyjnego BLACKROLL®EDUCATION. Tak, tak to właśnie przez tę dwójkę, a właściwie dzięki nim, to całe zamieszanie wokół rolowania i powięzi. Oboje od lat związani są ze sportem, a w szczególności  z koszykówką. Oboje są pełni zapału do pracy, otwarci, potrafią się dzielić skutecznie nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także pozytywną energią. Podsumowując ich w trzech słowach – UCZĄ, BAWIĄ, INSPIRUJĄ.