Rolka BLACKROLL® przyjacielem każdej kobiety!
Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 50zł Gwarancja satysfakcji

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Rolka BLACKROLL® przyjacielem każdej kobiety!

Rolowanie to obowiązkowy element każdego treningu, dzięki niemu dbasz o prawidłowe funkcjonowanie swojego ciała, o dobrą kondycję. Regeneracja po treningu z użyciem wałka do masażu pozwala zapobiegać kontuzjom powstałym wskutek zmęczenia czy przetrenowania. Roller do masażu to obowiązkowy przyrząd, który każda trenująca kobieta powinna mieć na swoim wyposażeniu. Produkty BLACKROLL® posiadają zalety, o których każda kobieta powinna wiedzieć.

Skuteczna walka z cellulitem

Rolowanie poprawia krążenie krwi i przyspiesza procesy metabolizmu toksyn, w tym także cellulitu. Rolując się rozbijasz tkankę tłuszczową oraz pobudzasz produkcję kolagenu. Dzięki temu ciało nabiera jędrności.

Domowe SPA

Masaż rolkami doskonale rozluźnia swoje ciało, niweluje skutki stresu, pomaga zrelaksować i wyciszyć organizm przed snem. Rollery BLACKROLL® stanowią doskonałe uzupełnienie domowego SPA każdej kobiety.

Alternatywa dla Jogi i stretchingu

Jeżeli dotychczasowe ćwiczenia rozciągające nie przynosiły efektów, warto skorzystać z przyrządów BLACKROLL®. Pomagają one zmniejszyć napięcie mięśniowe, zwiększyć ich elastyczność i prawidłowe nawodnienie. To sprawi, że ciało będzie bardziej rozciągnięte, co szczególnie docenią kobiety, które trenują regularnie. Zniwelowanie napięcia mięśniowego pozwoli wykonać ruch swobodniej, zwiększy jego zakres przez co łatwiej i dokładniej można będzie wykonać określone ćwiczenia.

Nosisz szpilki? Roluj się!

Kobiety, które nie mogą rozstać się z wysokim obcasem, powinny zaprzyjaźnić się z produktami BLACKROLL®. Częste chodzenie w szpilkach obciąża kręgosłup, może wywołać ból mięśni łydek i stóp, przyczynić się do pojawienia się żylaków, odcisków, czy haluksów. Rolowanie mięśni łydek  i rozcięgna podeszwowego pozwoli zadbać o zdrowie nóg każdej kobiety, bez konieczności odstawienia szpilek w kąt.

Wałek do automasażu stanowi również świetną alternatywę dla jogi czy stretchingu. Jeżeli dotychczasowe ćwiczenia rozciągające nie przynosiły efektów, warto skorzystać z przyrządów BLACKROLL®. Pomagają one zmniejszyć napięcie mięśniowe, zwiększyć ich elastyczność i prawidłowe nawodnienie. To sprawi, że ciało będzie bardziej rozciągnięte, co szczególnie docenią kobiety, które trenują regularnie. Zniwelowanie napięcia mięśniowego pozwoli wykonać ruch swobodniej, zwiększy jego zakres przez co łatwiej i dokładniej można będzie wykonać określone ćwiczenia. Regularne rolowanie polepsza mobilność i gibkość, pozwala dbać o prawidłową postawę ciała i zapewnia lepsze efekty treningu bez zakwasów i obolałych mięśni.