Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Trochę więcej o Blackroll

Zastanawiasz się czym jest Blackroll i co można z nim zrobić? Najwyższy czas, abyś dowiedział się o wszystkich zaletach jakie oferuje Ci Blackroll i zaczął czerpać radość z jego korzystania.

Trening z użyciem Blackrolli powstał w treningu funkcjonalnym profesjonalnych sportowców oraz nauce o terapii manualnej. Od pewnego czasu zatacza coraz większe kręgi, a dzięki temu zyskuje coraz to nowych zwolenników.

Blackroll oferuje ludziom w każdym wieku i o każdym poziomie sportowym możliwość polepszenia gibkości ciała, balansu, motoryki oraz siły poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń i automasażu. Spójrzmy na układ mięśniowy człowieka i jego charakterystykę, a następnie podsumujmy korzyści płynące z powięziowego rozluźnienia, jakie daje Blackroll, Wszystkie zalety Blackroll są potwierdzone wieloma badaniami naukowymi oraz rosnącym poparciem terapeutów, którzy zalecają korzystanie z Blackroll zarówno w treningach codziennych, jaki i po zabiegach medycznych:

„Po szybkich testach z kilkoma pacjentami jestem bardzo podekscytowany blackroll’ami. Ich ogromna różnorodność zastosowania i kombinacji z możliwością indywidualnego i stopniowego dostosowania ucisku poprzez różne techniki przynoszenia ulgi pozwala nam na szerokie zastosowanie terapeutyczne." - Dr. biol. hum. Robert Schleip,Dyrektor Projektu Badań nad Powięziami Uniwersytetu w Ulm.

„Blackroll jest idealnym przyrządem do codziennego rutynowego treningu. Używamy go zarówno do rozgrzewki, jak i relaksu po treningu. Daje nam możliwość korzystania z jednego przedmiotu zarówno do automasażu, jak i teningu siłowo-koordynacyjnego.” - Dr. med. Lutz Graumann Ekspert medycyny sportowej z Monachium

„Moim pacjenci są zachwyceni tym produktem. Polecam go całej grupie sportowców, którymi się opiekuję.” -  mgr Michał Dachowski właściciel gabinetu rehabilitacji w Warszawie.

Dlaczego warto używać Blackroll?

✓ Wspomaga wzrost gibkości, mobilności i wydajności układu mięśniowego

✓ Zapobiega bólom mięśniowym i pomaga uniknąć typowych kontuzji i uszkodzeń mięśni w skutek przetrenowania?

✓ Wspomaga regenerację mięśni i wzrost krążenia krwi

✓ Polepsza posturę poprzez pracę nad balansem, a także wzmacnia mięśnie głębokie

✓ Stymuluję krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi polepszając wygląd skóry i zmniejszając celulit

✓ Materiał, z którego wykonany jest Blackroll jest wodoodporny, lekki (150g, wersja standardowa), łatwy do czyszczenia.

✓ Blackroll jest kompaktowy i poręczny. Świetnie nadaje się do podróży

✓ Blackroll produkowany jest w Niemczech za pomocą energii efektywnej, w 100% wolny od chemikaliów i w 100% zdatny do recyklingu.

✓ Z pomocą niewielkiego wysiłku, Blackroll aktywnie przyczyni się do uzyskania dobrej kondycji, większej wydajności organizmu i lepszego samopoczucia

✓ Wypróbój Blackroll i sam się przekonaj ,jak za sprawą niewielkiego wysiłku widocznie wpłynie na polepszenie twojej kondycji fizycznej, wydajności organizmu i ogólnego samopoczucia.