Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Witamy w świecie BLACKROLL® - rolki i ich rodzaje

Rolka, wałek do masażu, foam roller. Te proste przyrządy mają już swoje stałe miejsce w świecie sportu i rehabilitacji. Produkty BLACKROLL® stale zyskują na popularności za sprawą swojej skuteczności oraz prostoty i bezpieczeństwa użytkowania. Są lekkie, nie wchłaniają wody ani potu, łatwo się czyszczą. Wykonane z wytrzymałej pianki nie tracą swojej twardości i nie odkształcają się. Są w pełni ekologiczne i hipoalergiczne, a odporność na wysokie temperatury pozwala na rolowanie się nawet podczas pobytu w saunie.

Przyrządy sportowe BLACKROLL® umożliwiają wykonanie automasażu zarówno na siłowni, jak i w domowym zaciszu. Łagodzą napięcie mięśniowe, pomagają szybciej zregenerować się po treningu, poprawiają naszą gibkość i wydajność. Włączając rollery piankowe do swojego planu ćwiczeń, możesz skutecznie zapobiegać kontuzjom oraz zapewniać swoim mięśniom niezbędną odnowę po treningu. Już 30-sekundowy masaż pozwala na rozluźnienie określonej partii mięśni. Wałek masujący to doskonałe uzupełnienie tradycyjnych metod terapii jak masaż sportowy, fizjoterapia, osteopatia czy rolfing*.

BLACKROLL Standard

Rollery BLACKROLL®

Bogata oferta produktów BLACKROLL® pozwala dopasować zarówno twardość, jak i kształt physio rollera. Rolki występują w trzech rodzajach twardości - MED, STANDARD oraz PRO, co zapewnia możliwość doboru przyrządu pod kątem progu bólu i poziomu napięcia mięśniowego. Podstawowym kryterium rozróżniającym rolki jest również ich przeznaczenie. Gładkie wałki służą do regeneracji, rozciągania i rozluźniania mięśni po treningu. Z kolei wałki z wypustkami Groove są stosowane przed treningiem dla aktywacji pracy mięśni i przygotowania ich do wysiłku fizycznego.

Różnorodność kształtów produktów BLACKROLL® pozwala na precyzyjne dotarcie do miejsca bólu. Rolki Klasyczne są najbardziej uniwersalne. Doskonale sprawdzą się przy automasażu dużych grup mięśniowych. Ich używanie pozwoli rozluźnić mięśnie po treningu czy ciężkim dniu w pracy. Pozytywnie wpłyną na zwiększenie wydajności organizmu oraz poprawę naszego samopoczucia.

Rolki Mini występują w jednym poziomie twardości i pozwalają na rozluźnienie mięśni wybranych partii ciała, jak stopy, łydki, ramiona, przedramiona czy dłonie. Docenią je szczególnie biegacze oraz osoby z uczuciem nadmiernego napięcia mięśni łydek.

BLACKROLL Mini

Rolki Mini

Piłki Ball pomagają niwelować ból, który pojawia się w określonym miejscu, punktowo. Piłki występują w dwóch rozmiarach, piłka o średnicy 8 cm to doskonały przyrząd do rozluźnienia mięśni pośladków, łydek czy mięśni piersiowych. Większą piłkę, o średnicy 12 cm powinny wybrać osoby, którym zależy na jak najlepszym rozluźnieniu mięśnia dwugłowego czy czterogłowego.

W swojej ofercie BLACKROLL® posiada również Duoball czyli specjalnie zaprojektowane, podwójne piłki, które precyzyjnie rozluźniają mięśnie wzdłuż kręgosłupa. Duoball również występuje w dwóch rozmiarach - 8 i 12 cm i jest niezastąpiony w rozluźnianiu szyi, odcinka piersiowego oraz lędźwiowego. To doskonała propozycja dla tych, którzy cierpią na bóle pleców spowodowane przeciążeniem bądź siedzącym trybem życia. Rozmiar Duoballa powinniśmy dobierać pod kątem naszych wymiarów oraz rozbudowania naszych mięśni. Roller o średnicy 12 cm polecany jest szczególnie dla osób mocno rozbudowanych.

BLACKROLL Ball Duoball

Piłki Ball i Duoball

*rolfing - to naukowa metoda pracy z ciałem, którą stworzyła dr Ida Rolf. Rolfing łączy w sobie techniki manualne oraz reedukcję ruchową w celu uwolnienia napięcia i zmiany nieprawidłowych nawyków ruchowych.