VIVE KIELCE dołącza do teamu BLACKROLL® !
Wysyłka w ciągu 24h Darmowa dostawa Testuj przez 100 dni

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

VIVE KIELCE dołącza do Teamu BLACKROLL®!

VIVE Kielce rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu z BLACKROLL® Współpraca będzie w pierwszej fazie trwała 8 miesięcy, a BLACKROLL® uzyskał tytuł Partnera Rehabilitacyjnego drużyny.

Celem współpracy jest zwiększenie efektywności treningu z wykorzystaniem sprzętu Partnera, a także prawidłowa regeneracja niezbędna u zawodników uprawiających sport wyczynowo. Specjalistyczne produkty BLACKROLL® poprawiają mobilność układu mięśniowego i rozluźnienie napięcia mięśni.VIVE stawia na jakość

Drużyna PGE VIVE Kielce dziś rozpoczyna trzeci tydzień przygotowań do nowego sezonu. Od początku okresu przygotowawczego towarzyszy im BLACKROLL®.

Przygotowania do sezonu to jeden z najtrudniejszych okresów w rocznym cyklu treningowym piłkarzy ręcznych. Zawodnicy trenują dwa razy dziennie, biegając, pracując na siłowni, wykonując dziesiątki ćwiczeń z różnorodnym sprzętem i wreszcie opracowując zagrywki taktyczne czy doskonaląc technikę rzutową w hali. By te kilka tygodni przetrwać w dobrym zdrowiu, przygotowując organizmy do wysiłku na najwyższym poziomie, potrzeba wielu elementów, a jednym z nich jest odpowiednia regeneracja. Regeneracja nie tylko poszczególnych mięśni, ale całej powięzi. Co to takiego?

Powięź to ostatnio modny tematmówi klubowy fizjoterapeuta, Tomasz Mgłosiek To wielowymiarowa tkanka miękka otaczająca nasze mięśnie, kości i narządy wewnętrzne, nadając formę naszemu ciału. Kiedyś myślano, że mięsień działa indywidualnie – biceps zgina, triceps prostuje. Dowiedzieliśmy się jednak, że tak nie jest, bo nasze ciało tworzą taśmy mięśniowo-powięziowe. Jeśli jemy kurczaka, to często między zębami zostaje nam właśnie powięź, tak to można obrazowo wyjaśnić. To ta biała błona.

Nie wystarczy nam rozmasować czy rozluźnić jednego mięśnia, musimy dbać o całą taśmę mięśniowo-powięziową, która używana była w trakcie treninguwyjaśnia Tomasz MgłosiekNa takiej taśmie jest kilka mięśni, więc jeśli ja rozluźnię tylko jeden, to nie wystarczy, bo na przykład pozostałe cztery wciąż są napięte. Musimy patrzeć wielowymiarowo na tkankę, a nie na jedno ogniwo. Dzięki sprzętowi BLACKROLL® mamy taką możliwość. Zawodnicy przeprowadzają po zajęciach autoterapię, a ja z Bartkiem (Bartosz Zagniński – drugi z klubowych fizjoterapeutów) jedynie dopracowujemy drobne mankamenty indywidualnie z zawodnikami.

Myślę, że jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, jest to atrakcyjna marka na rynku – komentuje Tomasz Mgłosiek – W naszym przypadku najważniejsza jest jakość, nie wykorzystujemy sprzętu w domu, raz czy dwa razy w tygodniu, ale używa go codziennie cały zespół PGE VIVE. Sprzęt ma więc wystarczyć na długo nie tracąc swoich właściwości.

- Cieszymy się, że możemy wspierać najlepszych. Dziękujemy za zaufanie i wybór najwyższej jakości produktów na rynku. Chciałbym przypomnieć, że nasze produkty są przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, ale dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia, ćwicząc w swoim domu lub po prostu na świeżym powietrzu mówi Michał Dachowski, Master Trainer BLACKROLL®.

Więcej informacji na stronie VIVE - tutaj.

                      BLACKROLL partnerem VIVE Kielce BLACKROLL partnerem VIVE Kielce VIVE Kielce gumy BLACKROLL  

                      BLACKROLL partnerem VIVE Kielce BLACKROLL partnerem VIVE Kielce VIVE Kielce prarnerem BLACKROLL
Na zdjęciu zawodnicy VIVA Kielce wyorzystujący gumy do ćwiczeń i rolki Blackroll.