Jak skutecznie się wysypiać?

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Jak skutecznie się wysypiać?

Sen jest jednym z najważniejszy procesów wpływających na jakość naszego codziennego życia.
Często myślenie o nim odkładamy go na bok i marginalizujemy jego znaczenie.
Niejednokrotnie wystarczy jednak zadbać o jakość naszego snu, by znacząco poprawić jakość naszego życia.

 

Na co wpływa sen?

Sen wpływa NA WSZYSTKO! Ogrom procesów zachodzących w organizmie uzależnionych jest lub przebiega w trakcie snu. Wysypianie się ma wpływ na naszą regenerację, a co za tym idzie pracę wszystkich narządów i procesów przebiegających w organizmie. Dobre spanie przyśpiesza procesy przemiany materii, co w efekcie może się odbijać na naszej wadze. Bez snu nie da się żyć. Bezsenność oraz długotrwałe zaburzenia snu przyczyniają się do rozwoju chorób przewlekłych, a kilka nieprzespanych nocy z rzędu da objawy uczucia zmęczenia, bólu głowy, nerwowości, zmniejszenia ostrości wzroku czy znacznego obniżenia możliwości koncentracji. Kiedy zaczniemy się wysypiać, szybko zobaczymy pierwsze efekty. Nasza skóra poprawi swój koloryt i jędrność, będziemy mieli więcej radości z życia i energii do działania. Poprawi się ogólna wydolność fizyczna naszego organizmu oraz trawienie, co wspomoże starania o zmniejszenie lub utrzymanie wagi ciała.

Jak skutecznie się wysypiać Blackroll Polska


Problemy ze spaniem – czym jest bezsenność?

Bezsenność to stan, w którym ilość snu dostarczana w ciągu doby lub jego jakość jest niewystarczająca. Począwszy od trudności z zaśnięciem poprzez budzenie się w nocy z jednoczesnym brakiem możliwości ponownego zaśnięcia czy kilkukrotne budzenie się w środku nocy lub wstawanie zmęczonym.
Jakość naszego snu może być zakłócona przez różne czynniki. Są to wszystkie czynniki, które nie pozwalają nam zasnąć lub sprawiają, że budzimy się zmęczeni. Zaburzenia snu mogą pojawiać się w przebiegu wielu chorób, jednak znacznie częściej to właśnie brak snu jest początkiem problemów ze zdrowiem. Właściwe wysypianie jest kluczowe dla naszego zdrowia.

 Jak skutecznie się wysypiać Blackroll Polska


Jak wysypiać się efektywnie? – sposoby na bezsenność

Jak skutecznie się wysypiać Blackroll Polska

Na nasz sen wpływa wiele czynników. Często są to drobne rzeczy lub codzienne nawyki.Najszybszy efekt poprawy jakości naszego snu przyniesie zadbanie o regularny sen każdego dnia. Regularna pora zasypiania i wstawania pozwoli na szybkie usypianie i jednoczesne wysypianie się, poprzez odpowiednie nastawienie zegara biologicznego. W ten sposób nasze ciało samo zacznie być senne o konkretnej godzinie, jednak będziemy się też sami budzili codziennie o podobnej porze z uczuciem wyspania.
Ważny jest też dobór odpowiedniego materaca dla całego naszego ciała.
Co więcej, wygodna poduszka pozwala zasnąć w każdych warunkach. Takie zadanie spełnia poduszka BLACKROLL® RECOVERY PILLOW , której ergonomiczny kształt dopasowany jest do 4 różnych pozycji spania. Jest lekka i wygodna. Pozwoli nam wyspać się wygodnie zarówno w domu jak i w podróży. Sen w samochodzie czy w samolocie dla wielu nie jest szczytem marzeń, jednak dzięki dopasowaniu poduszki RECOVERY PILLOW do anatomii głowy i szyi sprawi ona, że zasypianie w tak trudnych warunkach będzie zdecydowanie bardziej komfortowe.
Dwa kluczowe warunki snu, jak pora zasypiania oraz dobrze dobrana poduszka, możemy spełnić zawsze.
Kolejnym krokiem jest miejsce, w którym zasypiasz. Najlepiej żeby było to dobrze wentylowane pomieszczenie, w którym na czas snu będzie cicho i ciemno.  Jeżeli masz możliwość, przeznacz jeden pokój na sypialnię i nie korzystaj tam z laptopa, telewizji czy komórki. Po zadbaniu o te wszystkie aspekty szybko zauważysz, że Twój sen jest znacznie lepszy i odczujesz pozytywne zmiany w jakości życia.

     Jak skutecznie się wysypiać Blackroll Polska

Może Cię również zainteresować

Zapisz się do newslettera

Już dziś otwórz się na nowości i odkryj wspaniały świat produktów niezbędnych do prowadzenia zdrowego stylu życia i efektywnej regeneracji organizmu!


Zyskaj dostęp do unikalnych produktów, wiedzy i specjalnych ofert! Zapisz sie już dziś!