Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Postanowienia noworoczne – zrób coś dla siebie!

Nowy rok to jak co roku okazja do postawienia sobie licznych wyzwań, nazywanych postanowieniami.

Nauczeni doświadczeniem, wielu postanowień, które przeminęły wraz ze styczniem, stawiamy Ci wyzwanie!

Wszystkie postanowienia noworoczne odłóż na bok, a razem z nami zrealizuj cel, jakim od dziś jest 356 dni relaksu, regeneracji, zdrowego trybu życia i regularnego ćwiczenia. Prawda, że brzmi dobrze?

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek co zrobić, żeby cały przyszły rok minął dla Ciebie w zdrowiu i dobrej formie, bez ciągłego poczucia zmęczenia, za to z dumą z wypełnienia swojego planu.

Jak wytrwać w noworocznym postanowieniu?

Zacznij od wyznaczania celów, które są dla Ciebie naprawdę ważne. Dużo siedzisz w pracy i Twój kręgosłup każdego dnia woła o pomoc? Twoim wyzwaniem będzie zadbanie o plecy i poprawa swojego samopoczucia związanego z wyeliminowaniem bólu towarzyszącego Ci każdego dnia.

Zacznij od podzielania swojego celu na mniejsze zadania, dzięki temu uczucie sukcesu będzie Ci towarzyszyło każdego dnia. Obiecaj sobie codzienną, 10-minutową sesję ćwiczeń na plecy. Możesz to zrobić w formie automasażu przy pomocy rollera BLACKROLL® STANDARD. Dzięki temu ćwiczenia będą jednocześnie relaksem,  a Ty każdego dnia systematycznie będziesz realizować swoje postanowienie noworoczne.

Co może stanąć na przeszkodzie w realizacji postanowień noworocznych?

Twoje złe nawyki praktykowane przez lata, które dają Ci uczucie, że musisz coś zrobić, bo i inaczej będziesz się np. źle czuć.

Wykorzystaj je wszystkie na swoją korzyść i właśnie wtedy naucz swój organizm nowego, zdrowego nawyku. Chcesz wypić kolejną kawę w pracy, wyjść na papierosa, znowu nic nie robisz dlatego, że brakuje Ci motywacji? Zawsze, gdy pojawi się taka myśl, zrób sobie krótką przerwę na ćwiczenia z rolką do automasażu. Nasze rollery mają różne rozmiary, w większości ich rozmiar pozwala na swobodne przechowywanie go w biurkowej szufladzie. Przeznaczenie chociaż jednego z nich do biura lub do wożenia w samochodowym bagażniku, umożliwi Ci mieć swój BLACKROLL® zawsze przy sobie.

Idealnym przykładem jest BLACKROLL® MICRO doskonale nada się do wykonania automasażu twarzy, a BLACKROLL® MINI do wykonania rolowania przedramion czy zmęczonych stóp. 

Jeśli rozmiar standardowej rolki do masażu (BLACKROLL® STANDARD, BLACKROLL® MED czy BLACKROLL® PRO) będzie dla Ciebie za duży, warto pamiętać o odchudzonej wersji naszych rollerów czyli BLACKROLL® SLIM. Ten kompaktowy wałek do masażu został stworzony właśnie na takie okazje.

Karolina Dachowska

Karolina Dachowska

Trener powięzi w Fizjo4Life

Karolina specjalizuje się w treningu powięzi, a w szczególności w technikach rolowania, rozciągania powięziowego w sporcie i terapii. Współtwórca i wykładowca BLACKROLL Education.