Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 60zł Gwarancja satysfakcji
Go Top

Formularz zawiera niepoprawne dane zaznaczone na czerwono przed kontynuacją prosimy poprawić wpisane dane

Skorzystaj z naszej oferty szkoleniowej i poznaj zalety płynące z BLACKROLL®

BLACKROLL® dzięki wysokiej jakości i skuteczności działania stał się niezbędnym sprzętem treningowym w sporcie wyczynowym, jednocześnie zyskując także sympatię sportowców amatorów. Rolowanie to metoda rozluźniania ciała (powięzi), która wykonywana zgodnie z założeniami wpływa na wzrost efektywności treningowej oraz metod rehabilitacji. Czerpiąc wiedzę z satysfakcji swoich klientów, doświadczenia lidera branży, a także rozwijającej się nauki o powięziach BLACKROLL® przedstawia unikatowy programy edukacyjny.

Szkolenia BLACKROLL® to pierwsze w Polsce kursy kondensujące wiedzę dotyczącą foam rollingu.

Niezależnie czy jesteśmy sportowcem amatorem, trenerem, terapeutą, czy osobą zmagającą się z bólem możesz nauczyć się metod korzystania z BLACKROLL® dopasowanych do twoich potrzeb.

W ofercie kursów BLACKROLL® znajdują się:

- BLACKROLL® Trainer - 2 dniowe szkolenie na trenera BLACKROLL
- BLACKROLL® OFFit (dostępny wkrótce)


- BLACKROLL® Therapy (dostępny już wkrótce)
- BLACKROLL® Functional (dostępny już wkrótce)
- BLACKROLL® Movement (dostępny już wkrótce)
- BLACKROLL® Workout (dostępny już wkrótce)


Każdy kursant uzyskuje certyfikat BLACKROLL®


W dzisiejszych czasach instruktorzy sportu i trenerzy muszą wykazać się indywidualnym podejściem do każdego klienta posiadając szeroką wiedzę z zakresu metodyki oraz prewencji. Szkolenie BLACKROLL® Education oferuje wiedzę w aspekcie fizjoterapii, treningu i regeneracji. Pozyskane umiejętności wpływają na skuteczność i trwałość stosowanych metod zarówno fizjoterapeutów, jak i rehabilitantów. Świadomy zjawisk anatomicznych w ciele swoich klientów Trener BLACKROLL® poprzez dobór właściwych ćwiczeń i technik może realnie polepszyć sprawność ruchową i posturę swoich klientów, a także zmniejszyć dyskomfort bólowy wpływający na wzrost satysfakcji z wykonywanych ćwiczeń.

BLACKROLL® to szansa dla klubów fitness, jogi, plates, szkół tańca, sztuk walki itp. na wzrost atrakcyjności swojej oferty dzięki kompetencjom wykwalifikowanych Trenerów BLACKROLL®. Wraz z umiejętnościami Trenerów BLACKROLL® kluby zyskują uznanie i zadowolenie, klientów szukających profesjonalnego podejścia do treningu i regeneracji, a rolowanie staje się efektywną metodą zakończenia zajęć polepszając kondycję fizyczną i samopoczucie ćwiczących.

BLACKROLL®  to wybór dla osób świadomie podążających za zdrowym trybem życia.